Oblasti využitia výrobkov

VÝROBE, OPRACOVANIU A POVRCHOVÝM ÚPRAVÁM KOVOV SA VENUJEME UŽ PO GENERÁCIE.

Pri výrobe sme spoľahliví, flexibilní a s ohľadom na naše technologické možnosti pripravení splniť aj špecifické požiadavky na výrobok a jeho vlastnosti. Technologicky sme zameraní na výrobu väčších sérií výrobkov. Aj z pohľadu potreby financovania prípravkov na výstredníkové a hydraulické lisy, prípadne na iné opracovanie resp. zváranie a taktiež  foriem na lisy na tlakové liatie zinku alebo plastov je rentabilita viazaná obvykle na tisícové resp. desaťtisícové série. Napriek tomu realizujeme aj malosériové zákazky. Využitie výrobkov je širokospektrálne. Uplatnenie našli primárne v odvetví nábytkárskeho, automobilového priemyslu, ale aj stavebníctva a ďalších.

NÁBYTKOVÉ KOVANIA A KOMPONENTY

Vďaka dlhoročným skúsenostiam s vývojom a výrobou nábytkových kovaní ponúkame široký sortiment výrobkových radov, ale najmä možnosť realizácie presne podľa požiadaviek. Vyrábame úchytky, knopky, vešiaky, závesy, otočné kolieska, klzáky, stolové nohy, nohy na skriňový nábytok a sedacie súpravy, podnože sedacích súprav a kancelárskeho nábytku, spojovacie kovania, konštrukčné prvky a technické a dekoratívne odliatky podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Sortiment našich výrobkov pre nábytkársky priemysel nájdete na pôvodnej stránke www.knk.sk

BALENIE KOVANIA DO BALÍČKOV

Tradíciu má balenie kovania k nábytku dodávanému v demonte do zatavených PE perforovaných sáčkov.

Na uvedený účel máme vytvorené špeciálne pracovisko, kde zamestnávame ZŤP pracovníkov v chránenej dielni (vďaka tomu vám ponúkame náhradné plnenie z chránenej dielne a chránených pracovísk.

DIELCE PRE AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL

Dodávky do nákladného automobilového priemyslu realizujeme od roku 2013 a v súčasnosti predstavujú dôležitú časť (cca 35 %) našej výroby.

KOVOVÝROBA DO ĎALŠÍCH ODVETVÍ

Časť našich veľkosériových dodávok realizujeme pre odberateľov, ktorí vyrábajú špeciálne prepravné kontajnery, záhradnú techniku, najmä kosačky, mulčovače a pod. Menšie série výrobkov, najmä zváraných realizujeme od roku 2017 do stavebníctva.

KOVOVÝROBA NA ZÁKAZKU

Naše technologické možnosti umožňujú komplexné riešenia realizácie zákazkovej výroby  priamo u nás.

Na mieru podľa nákresov vyrábame oceľové konštrukcie na školský a laboratórny nábytok, konštrukcie na vojenské a internátne postele, stoličky, stoly a iný nábytok, prezentačné stoly a vozíky pre obchodné domy, komponenty na kovové a šatňové skrinky, stĺpiky zábradlí, vetracie kryty strojov a iné.

Galéria našich výrobkov